نحوه پرداخت ایمن و راحت یکی از موضوعاتی است که بسیاری از کاربران به دنبال آن هستند. درواقع اگر به نحوه پرداخت و واریز وجه اطمینان نداشته باشند خرید بسیار ناچیز خواهد بود. اما نگران نباشید در سایت جواهر هشتم امکان پرداخت وجه از روش های امن و محافظت شده وجود دارد و میتوانید با خیالی آسوده منتظر رسیدن سفارش خود باشید.

پرداخت کارت به کارت

شما کاربران عزیز میتوانید با استفاده از این روش ساده وجه سفارش خود را پرداخت کنید. لازم به ذکر است که در این نوع پرداخت سفارش شما ابتدا در حالت در انتظار بررسی قرار میگیرد و پس از تایید پشتیبانان سایت سفارش شما تکمیل خواهد شد. بدین منظور لازم است که حتما عکس از رسید واریزی خود به همراه شماره سفارش را برای پشتیبان سایت از طریق راه های ارتباطی در فضای مجازی (ترجیحا واتساپ) ارسال بفرمایید. لازم به ذکر است با توجه به حجم ترافیک پیام ها در پیام رسان ها ممکن است سفارش شما با اندکی تاخیر ثبت نهایی شود. ازین رو توصیه میشود از طریق روش بعدی سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت سفارش شما ارسال بشود.

درگاه پرداخت آنلاین

پرداخت از طریق درگاه های آنلاین پرداخت بانکی و زرین پال یکی از روش های امن و پرسرعت است که میتوانید از این طریق وجه سفارش خود را پرداخت کنید. در این مرحله پس از پرداخت نیازی به تایید نخواهد بود و سفارش شما مستقیما ارسال خواهد شد. در این روش پرداخت داشتن رمز دوم و یا رمز پویا الزامی است. به جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی و بروز خطا محفوظ نگه داشتن کد های پیگیری بسیار توصیه میشود.